اخبار و اعلانات

انتشار الکترونیکی شماره بهار و تابستان1402

به اطلاع همه علاقمندان می رساند شماره جدید نشریه علوم تربیتی( بهار وتابستان 1402) به صورت الکترونیکی منتشر شد.

مطالعه بیشتر

هزینه چاپ مقالات در سال 1401

هزینه چاپ مقاله در نشریات علمی دسترسی باز برای سال 1401 بر اساس مصوبه پژوهشی وزارت علوم  از تاریخ 1401/2/1 هزینه پردازش مقاله در نشریات علمی دسترسی باز به شرح زیر تغییر میکند:  هزینه بررسی مقاله و چاپ 6۰۰۰۰۰۰ (شش میلیون ریال)

مطالعه بیشتر

ثبت مجله علوم تربیتی در پایگاه اطلاعاتی DOAJ

با کمال مسرت به اطلاع میرساند که مجله علوم تربیتی در پایگاه اطلاعاتی  DOAJ  نمایه شده است .

مطالعه بیشتر

بارگزاری مجلات علوم تربیتی

به اطلاع تمام خوانندگان عزیز می رساند تمامی مقالات مجله علوم تربیتی از شماره 1 تا 15 پس از آماده سازی در سامانه مجله بارگزاری خواهد شد و علاقمندان می توانند به صورت آزاد از این مقالات استفاده کنند.

مطالعه بیشتر

لزوم توجه نویسندگان به تنظیم چکیده تفصیلی

طبق شرایط جدید مجله علوم تربیتی، نویسندگان گرامی می بایست در تنظیم چکیده تفصیلی دقت لازم را داشته باشند. نمونه چکیده در بخش راهنمای نویسندگان قرار داده شده است

مطالعه بیشتر

انتشار مقالات مجله با ساختار و شکل جدید

با توجه به سیاست های دانشگاه شهید چمران اهواز مبنی بر نمایه سازی تمامی مجلات این دانشگاه در پایگاه های بین المللی، از شماره پاییز و زمستان 1397، مجله با ساختار جدید منتشر خواهد شد.

مطالعه بیشتر

فراخوان پذیرش مقاله "یادگیری مادام العمر"

تحولات و تغییرات بین المللی چه تاثیراتی بر مبانی نظری و تجربی یادگیری مادام العمر در سطح بین المللی، ملی و محلی بر جای گذاشته است؟   مطالعه تطبیقی یادگیری مادام العمردر سطح بین المللی و کشورهای خاورمیانه چالش های عمده توسعه یادگیری مادام العمرکشور ایران (برای تحقق اهداف چشم انداز و سند علمی توسعه) کدامند؟   چشم اندازها، دیدگاهها، تحلیل ها و انتظارات ذینفعان اصلی و رهبران سیاسی و اقتصادی جامعه در بخش دولتی و خصوصی کشور ایران از یادگیری مادام العمر چیست؟   توجه به تجارب چهار برنامه توسعه اقتصادی، سیاسی ، اجتماعی و فرهنگی ایران و همچنین برنامه ...

مطالعه بیشتر